Dalin pamje të aksidentit të randë në Fushë-Kosovë: Personi i shtrimë në rrugë, kalimtarët tentojnë me ndihmue (video)

Nji aksident ka ndodhë sot në qytetin e Fushë Kosovës ku asht lëndue nji person, që po lëvizte me bicikletë.

Rastin për Gazetën Metro e ka konfirmue edhe Zadhanësja e Policisë së Kosovës në Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

“Rreth orës 14:00 kemi pranuar informatën për një aksident trafiku në rrugën Dardania në Fushë Kosovë, ku kanë qenë të përfshira një veturë dhe një biçikletë. Si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar biçiklisti i cili është dërguar për tretman mjekësor. Me rastin po merret njësiti i trafikut”, ka thanë Ahmeti.

Shperndaje në: