Plas sherri n’udhë, dy femna tërheqin njana-tjetrën prej flokësh (foto)

Organizimi ma prestigjioz në Britani, ai i garave me kuej ka përfundue si mos ma keq.

Teprimi me alkoholin ka ba që nji grup të rijsh me u rreh masivisht mes tyne në Doncaster.

Të veshun plot stil dhe me tesha, të rijtë janë shtri përtoke tue u kacafytë me njani-tjetrin.

Në fotot e publikuaeme shihen qartë dy femna derisa kapen për flokësh dhe tërheqin zhag njana-tjetrën.

Shperndaje në: