“13 milionë $ në natë”: Mbreti i Instagram’it tregon qysh i fiton paret (foto)

Dan Bilzerian asht nji prej 30 njerëzve ma me influencë në botë. Mbreti i Instagramit ban nji jetë të çmendun, me femna pafund, alkohol dhe skena të nxehta.

Por, këto festat e tij ndjeken dhe pëlqehen nga miliona njerëz në mbarë botën dhe jo badihava ai ka 28 milionë ndjekës në llogaritë e tij në mediat sociale.

Ai ka rrëfye se pasuninë e tij e ka ngritë falë pokerit, tue zbulue se shuma ma e madhe që ka fitue në nji ditë asht 12.8 milionë dollarë.

Shperndaje në: