Mia Khalifa: Unë i mbështes të gjitha ekipet që luejnë kundër Arsenalit (foto)

Ma s’pari, birra me festue gollin e Watford kundër Arsenalit, mandej, mbas barazimit 2-2, ka ardhë edhe spjegimi i gjithçkaje në rrjetet sociale.

“Unë mbështes të gjitha ekipet, që luejnë kundër Arsenalit”.

Kështu, Mia Khalifa, nji ish-aktore pornografike dhe mbështetëse e njoftun e West Ham, dëshironte me spjegue arsyen e pamjeve të publikueme në Instagram, në të cilat shfaqet tue pi nji birrë për nder të gollave kundër “Topçinjve”.

Shperndaje në: