Gjendet e vdekun pornostarja e famshme (foto)

Aktorja e filmave +18, Jessica Jaymes, u gjet e vdekun në shtëpinë e saj në Californi, SHBA. Gjatë hetimeve në vendngjarje janë zbulue doza të shumta barnash pa recetë.

Simbas “TMZ” mendohet se ishte ish-bashkëshorti ai që e gjeti 40-vjeçaren Jaymes pa ndjenja.

Emni i vërtetë pornostares asht Jessica Michael Reddin.

Thuhet se grueja ka mujt me psue nji arrest kardiak dhe mandej ndrroi jetë pak minuta ma vonë.

Shperndaje në: