Ylli televiziv për pak i nxjerr të gjitha, mbasi bikinit…(foto)

Ajo ka qenë e ngarkueme tue xhirue seritë e reja të reality show ‘The Only Way Is Essex’.

Dhe, Amber Turner e meritonte plotësisht nji pushim të mirë për me marrë veten nga lodhja.

26-vjeçarja asht fotografue derisa lahej me të dashtunin e saj në Marbella.

Shperndaje në: