Kadri Veseli shijon gurabijat e gjyshes (video)

Kryetari i PDK’s, Kadri Veseli, ka vazhdue fushatën e tij në mbështetje të bizniseve të vogla dhe të mesme. Kësaj radhe ai ka vizitue “Quick Burger” në kurriz të Prishtinës.

Në videon, të cilën Veseli ka postue në profilin e tij në Facebook, shihet tue provue nji gurabi, e cila asht ba simbas recetës tradicionale.

“Gurabija në Quick Burger në Kurriz ishte e shijshme si nga duart e gjyshes. Duke i forcuar bizneset e vogla, hapim vende të reja pune për të rinjtë tanë dhe forcojmë shtetin. Për këtë, unë kam një plan të qartë”, ka shkrue Veseli, tue ia bashkangjitë nji video.

Vizitë tek bizneset e vogla në Kurriz të Prishtinës

Gurabija në Quick Burger në Kurriz ishte e shijshme si nga duart e gjyshes. Duke i forcuar bizneset e vogla, hapim vende të reja pune për të rinjtë tanë dhe forcojmë shtetin. Për këtë, unë kam një plan të qartë.Shpërndajeni këtë video, nëse edhe ju jeni nostalgjikë për gatimet e gjyshes suaj!

Posted by Kadri Veseli on E enjte, 19 Shtator 2019

Shperndaje në: