Formacionet e mundshme Milan-Inter, befasi në të dy ekipet (foto)

Seria A nis që këtë të Premte me sfidën Cagliari-Genoa, por kjo fundjavë në futbollit italian kulmon me derbin e Madonninas, Milan-Inter.

Por, si asht gjendja e ekipeve në këtë moment dhe çfarë formacione kanë projektue trajnerët Giampaolo dhe Conte?

Shperndaje në: