Migjen Kelmendi: Kadri Veseli e ka përnime, lideri i VV’s ka defekt në ligjërimin e tij (video)

Kandidati per deputet i PDK’s, Migjen Kelmendi, i ftuem ne RTK perballe analistëve ka thane se ne ligjerimin e kryetarit te VV’s ka kunderthanie.

“Lideri i VV’s ka defekt ne ligjerimin e tij, asht keqinterpretues, loja e tij me temat e medhaja sic jane flamuri, bashkimi, po me duket si kryetar i “partise se forte”, por ai nuk ka loje dhe mbeshtetesit e tij nuk po qeshin me keto.

Kelmendi ka thane ma tej se, PDK ka fillue nji reforme shume domethanese, e cila edhe po vazhdon, shkruen Rrokum.TV

“Kadri Veseli me planet qe i ka prezentue e ka pernime”.

DEBAT 20.09.2019

DEBAT MIGJEN KELMENDI PËRBALLË ANALISTËVE

Posted by RTK on E premte, 20 Shtator 2019

Shperndaje në: