Dyshohej se ishte i lënduem, në QKUK arriti pa sheja jete

QKUK

Nji person dyshohet se dje kishte pësue lëndime në oborrin e shtëpisë së tij në Brecë të Podujevës.

Simbas raportit 24 orësh të policisë, viktima nga familjarët asht dërgue në QKMF në Podujevë dhe me autoambulancë asht dërgue në QKUK.

Por, nga mjekët asht konstatue se viktima kishte arritë pa sheja jete.

Shperndaje në: