Kqyreni çfarë dhurate ka marrë Rita Ora nga “Apple” (foto)

Kompania Apple i ka dhurue nji telefon iPhone 11 Pro, kangëtares kosovare me famë botnore, Rita Ora.

Rita Ora njoftoi përmes Instagramit se kompania i çoi dhuratë modelin e ri 11, dhe për këtë asht shumë e lumtun.

Shperndaje në: