Florian Marku i pandalshëm, kqyreni qysh e ka rreh edhe çekun Serban (video)

Bokseri shqiptar, Florian Marku, mbetet i pathyeshëm!

Marku ka mposhtë mbramë në Londër rivalin e tij çek, Miroslav Serban.

Fitorja e Markut erdhi me pikë plotë 65 dhe me vendim unanim të gjyqtarëve të ndeshjes mbas gjashtë raundesh të zhvillueme në sallën “York Hall” të kryeqytetit britanik.

Shperndaje në: