Gati krejt femnat duen që mashkujt me ba këtë gja n’krevet! (foto)

Foto: Instagram

Gratë kanë vendosë me i zbulue fantazitë e tyne seksuale në nji studim të ri.

Ato kanë tregue se çka ju pëlqen që me ba mashkujt në dhomën e gjumit.

Simbas studimit të kryem nga Lovehoney, shumica e çikave pëlqejnë bondazhin (bondage).

75 përqind e femnave thojnë se kanë provue të lidhen gjatë seksit dhe 70 përqind thojnë se kishin me dashtë që partneri me provue ma shpesh.

Kjo nuk asht hera e parë që studimet zbulojnë fantazitë ma të errëta seksuale.

Mbas mbrami nji studim në “The Journal of Sex Research” zbuloi se gjysa e njerëzve kanë fantazi seksuale devijante.

Për ma shumë, nji e treta kanë veprue simbas dëshirës së tyne të paktën njiherë.

Shperndaje në: