Bebe Rexhës i besohet kolona zanore e filmit të famshëm (video)

Filmi “Maleficent” me aktore protagoniste Angelina Jolie, u prit shumë mirë nga publiku dhe regjisori vendosi me sjellë nji film të dytë.

Kolona zanore e filmit i asht besue nji kangëtare shqiptare dhe ajo asht Bebe Rexha.

“Maleficent 2” ka me dalë në kinema me 18 Tetor dhe fansat menxi po e presin daljen e aktores së famshme.

Shperndaje në: