Tërmetet në Shqipni, Migjen Kelmendi: Jam pranë miqve të mi në Tiranë e në gjithë Shqipninë

Publicisti Migjen Kelmendi ka reague mbas disa termeteve qe sot goditen Shqipnine, qe shkaktuen dame dhe te lenduem.

Kelmendi ka thane se ndjehet krenar dhe i prekun qe pergjigja ma e shpejte e solidaritetit erdhi nga Ushtria e Kosoves ne keto momente te veshtira.

Postimi i plotë i Migjen Kelmendit:

Jam pranë miqve të mi të shumtë në Tiranë dhe në gjithë Shqipninë, mbas dameve dhe tronditjes që shkaktoi ky termet. Krenar dhe i prekun që përgjigja ma e shpejtë e solidaritetit erdhi nga Ushtria e Kosovës në këto momente të vêshtira. Sherim të shpejtë për të gjithë të
lenduemit.

Shperndaje në: