Në Kosovë: Ekipi fiton 40:0, futbollistja shënon 22 golla

Feronikeli nga Drenasi theu rekord në elitën e futbollit të femnave!

‘Nikli’, nënkampione e Kosovës, triumfon me rezultat 40:0 kundër Drenicës nga Skenderaj, në kuadër të Superligës!

Askush nuk e priste nji fitore me nji rezultat të “çmendun” dhe me u shenue për 90 minuta 40 golla!

Futbollistja Zelfije Bajramaj shënoi rekord të gollave, gjithsej 22.

Shperndaje në: