Migjen Kelmendi: Peja ishte dje skena e Partisë Demokratike dhe kandidatëve të saj (foto)

Kandidati për deputetë nga radhët e PDK-së, Migjen Kelmendi, me anë të një postimi ka treguar për tubimin e kësaj parti në Pejë.

Kelmendi përmes një postimi në Facebook ka thënë se qyteti i Pejës dje ishte skena e Partisë Demokratike të Kosovës.

Postimi i plotë pa ndërhymje:

Shperndaje në: