Ozil-Arsenal, ky asht lajmi i fundit

Mesut Ozil ka me u largue në Kallnor nga ekipi i Arsenalit.

Mediat angleze kuptojnë se Unai Emery nuk po llogaritë në shërbimet e mesfushorit me prejardhje turke dhe asht i gatshëm me lanë të lirë në afatin kalimtar të Kallnorit.

Madje, simbas raportimeve, Ozil ka me u largue qoftë edhe në formë të huazimit, mbasi Gunners nuk duen me pague pagën e tij të naltë.

Shperndaje në: