Modelja shqiptare nuk përmbahet, ulet në tokë dhe…(foto)

Modelja e njoftun shqiptare, Franceska Jace, sërish nuk asht përmbajt.

Ajo e ka publikue nji foto, në të cilën shihet e ulun në tokë dhe ka marrë pozën në të cilën shfaqet tejet joshëse.

View this post on Instagram

💛

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on

View this post on Instagram

Franceska ne boten e cudirave 💛 @beautybyeni

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on

View this post on Instagram

A mbaroi vera ? @jace.travel

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on

Shperndaje në: