Real Madrid dhe Milan gati me ba nji shkëmbim të madh

Dy ekipet e madhaja të futbollit, Real Madrid dhe Milan, të cilat shpesh herë kanë ba transferime mes vete, po planifikojnë shkëmbimin e radhës të lojtarëve, gjatë muejit Kallnor.

Drejtuesit e dy ekipeve kanë bisedue për nji shkëmbim të mundshëm të dy futbollistëve, Suso të transferohet në ekipin madrilen dhe Isco t’i bashkohet “Kuqezijve”.

Shperndaje në: