Aksident me 2 të vdekun dhe 4 të plagosun në Kosovë, të gjithë janë nga Shqipnia

Në autostradën “Ibrahim Rugova”, gjegjësisht afër katundit Peqan ka ndodhë nji aksident trafiku me fatalitet.

Simbas kryetarit të komunës së Suharekës, Bali Muharremaj, i cili ndodhet në vendin e ngjarjes, nga ky aksident kanë mbetë të vdekun dy persona dhe katër të tjerë janë në gjendje të randë.

Simbas tij, të gjithë këta janë shtetas të Shqipnisë.

Shperndaje në: