Ekipi i njoftun don me transferue Rashicën

Dortmund ka fillue me mendue për zavendësuesin e Jadon Sanchos që pritet me u largue gjatë verës së vitit të ardhshëm.

Top ekipe europiane kanë shprehë interesim për transferimin e super talentit anglez dhe Dortmund asht gati me lanë të lirë për rreth 100 milionë euro.

Mediat gjermane raportojnë se Dortmund e ka gjetë zavendësuesin e Sanchos dhe ai asht lojtari i Kombëtares së Kosovës, Milot Rashica.

Shperndaje në: