Ishte spektakel, por aktorja kallxonte cicat e bante seks (+18)

Në fakt ajo thjesht po bante punën e saj.

Por në vendin e gabuem.

Ajshe Pervers, nji aktore e njohun e filmave porno asht në telashe.

Kjo për shkak se gjatë xhirimeve të serialit të njohun “Germany’s Next Topmodel”, ajo vendosi të realizonte disa video porno.

Teksa në sfond kishte spektaklin që po zhvillohej në Majorka, ajo u zhvesh e madje edhe bani seks oral.

Simbas Bild, tashma ajo asht padit dhe rrezikon nji denim të mirë nëse nuk i fshin videot e saj porno nga ky ambient.

Shperndaje në: