Skandal në ekipin belg të futbollit, orgji në dhomën e deshjes (video+foto)

Nji skandal seksual ka tronditë ekipin belg të futbollit, Espoir Minerois. Në disa video të publikueme në rrjetet sociale, shfaqen disa persona me mbishkrimin Minerois në shpinë tue ba seks me nji grue të deshun. Video e parë e cila qarkulloi në mediat sociale shihej grueja derisa po shkonte zhag në tokë, ndërsa ishte plotësisht e deshun. Në fund të sekuencës filmike, grueja e re i afrohet njanit prej lojtarëve, tue ngjallë dyshime se po kryente seks oral me të.

Edhe pamjet e publikueme në videon e dytë janë me pullë të kuqe, me nji prej futbollistëve që shihet tue kalue momente intime me gruen në nji krevet masazhesh. Skenat dyshohet se janë filmue nga nji prej lojtarëve mbas nji seance stërvitore me 20 Shtator. Policia belge ka nisë hetimet, derisa nuk dihet ende nëse grueja ishte e vetëdijshme apo nën ndikimin e naltë të drogës dhe alkoholit.

Shperndaje në: