Dorëzohen serbët: Qe çka ka me ndodhë me ndeshjen Trepça-Crvena Zvezda

Mbasi që Policia e Kosovës asht e vendosun të mos me lejue hymjen e Crvena Zvezdas në territorin kosovar, ndeshja mes Trepçës dhe ekipin nga Beogradi pritet me u luejt nesër në qytetin serb Stara Pazova.

Gazeta serbe Kurir raporton se ndeshja Trepça – Crvena Zvezda, në kuadër të Kupës së Serbisë, ka me u luejt në Serbi nesër, e jo sot në orën 14:00 në Kosovë siç ishte planifikue fillimisht.

Shperndaje në: