Pamje të reja, kështu u ndalue Zvezda me u futë në Kosovë (video)

Ndeshja e paralajmërueme për sot në mes ekipit futbollistik nga Serbia “Crvena Zvezda” dhe atij “Trepça” nga Mitrovica Veriore nuk do të mbahet.

Policia e Kosovës ka ndalue futbollistët e ekipit serb “Crvena Zvezda” me u futë në territorin e Republikës së Kosovës.

Shperndaje në: