Komenti i të dërguemit special të Trump’it që tregon simpatinë e SHBA për Kosovën

I dërguemi Special i Amerikës për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka thanë se po ndihet shumë mirë dhe e don Kosovën.

Këto komente ai i bani për Klan Kosovën rrugës për në takim me presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi.

Shperndaje në: