Ibrahimovic ia dhuron vetes për ditëlindje nji super “Ferrari” me xhama virtual 1.5 mln euro

Zlatan Ibrahimovic asnjiherë nuk ndalet dhe për ditëlindjen e tij, ku festoi 38-vjetorin, ai i dha vetes nji kerr të ndërtuem me porosi. Ai ka nji motor 6.5 litra V12 me 810 kf, dhe mundet me arritë 100 kilometra në orë në ma pak se 3 sekonda, për saktësi 2.9 sekonda.

Në vend të dritares së xhamit egziston sistemi “Virtual e mburojës së erës” për me i strehue udhëtarët nga era. Me nji ngushëllim të kandshëm, me pak fjalë. Ky asht nji Ferrari Monza SP2 Limited Edition me vlerë 1.5 milion euro, shkruen Corriere.

Shperndaje në: