Vjen nji largim nga PSD’ja (foto)

Kandidati për deputet nga radhët e koalicionit AAK-PSD, Fisnik Ismaili, në nji prononcim për “Gazeta Blic” ka konfirmue largimin nga PSD’ja dhe politika në tanësi.

Ismaili, shkurtimisht i ka thanë “Gazeta Blic” se nuk ka me qenë ma pjesë e politikës dhe e asnji subjekti politik.

Unë nuk merrem më me politikë. Nuk do jem më në asnjë subjekt, asnjëherë“ ka thanë Ismaili.

Shperndaje në: