“Tranohet” çika në Tiranë, ngren fustanin dhe jau tregon të mbasmet publikut (video)

Nji skenë e pazakontë ka ndodhë në Tiranë.

Nji çikë ka zgjedhë me dalë e deshun në rrugë gjatë natës, tue u filmue nga kalimtarët e rastit.

E veshun me nji fustan portokalli ajo për pak çaste e ka ngritë tue ia tregue ‘publikut’ të mbasmet.

Nji prej të pranishmëve që ka qenë tue pa skenën ka filmue momentin dhe e ka dërgue te JOQ, tue shkrue: “5 e mëngjesit, jetojmë ne Tironë…”.

Tiranë/ Vajza nuk përmbahet, ngre fustanin e shkurtër dhe ua tregon djemve të gjitha on Vidnews.

Shperndaje në: