Berisha: VV i ka pesë vetë, Albinin, Glaukun dhe atë çikën që pisket

Kandidati për deputet nga radhët e koalicionit AAK-PSD, Bekë Berisha, ka thanë se Vetëvendosje i ka vetëm pesë vetë që munden me ba dicka, Albin Kurtin, Glauk Konjucën, Albulena Haxhiun, të cilës iu referue si ‘ajo çika që pisket’.

“Vetëvendosje i ka veç pesë njerëz që mujnë me bo dicka, Albinin, Glaukun edhe këtë qikën që pisket, Albulena Haxhiun”, asht shprehë Berisha.

Shperndaje në: