Publikohen pamjet, Rama takohet në Novi Sad me Vucic, Brnabic dhe Zaev

Kryeministri i Shqipnisë, Edi Rama, ndodhet në Serbi për nji vizitë dy ditore, ku pritet me u nënshkrue nji marrëveshje mes Shqinisë, Maqedonisë së Veriut dhe Serbisë për sa i përket heqjes se barrierave të ndryshme për biznisin.

Së fundmi janë publikue edhe pamjet ku kryeministri Rama asht së bashku me presidentin serb, Aleksandar Vucic, kryeministren Serbe, Ana Brnabic, dhe kryeministrin e Maqedonise së Veriut, Zoran Zaev.

Kliko ne linkun poshte me i pa pamjet:

Publikohen pamjet, Rama takohet në Novi Sad me Vuçiç, Brnabiç dhe Zaev

Shperndaje në: