Krisma me armë zjarri në New York – katër të vdekun

Të paktën katër persona kanë humbë jetën si dhe tre tjerë kanë mbetë të plagosun si pasojë e krismave me armë zjarri në lagjen Brooklyn të New York’ut.

Autoritetet amerikane menjiherë kanë dalë në vendin e ngjarjes ku kanë gjetê të vdekun katër burra, shkruen AP.

Nji grue dhe dy burra janë plagosë nga krismat, mirëpo janë jashtë rrezikut për jetë.

Shperndaje në: