Video tronditëse: Shoferi i dehun humb kontrollin, kerri futet në restorant (video)

Ky asht momenti kur nji kerr futet mbrenda në nji restorant në Marok.

Pamjet e tmerrshme tregojnë se si shoferi i dehun futet me kerr në lokal dhe godet klientët.

Fatmirësisht nga aksidenti nuk pati viktima.

Shperndaje në: