Takohen Lutfi Haziri e Ardian Gjini – Çka po ndodhë mes LDK’s dhe AAK’s? (foto)

Dy nënkryetarët, Lutfi Haziri i Lidhjes Demokratike të Kosovës dhe Ardian Gjini i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, janë takue sot në njanin prej restoranteve në kryeqytet, raporton Indeksonline.

Takimi i tyne vjen në kohën kur priten me u formue institucionet e reja mbas zgjedhjeve të mbajtuna me 6 Tetor.

Nuk dihet arsyeja e takimit.

Shperndaje në: