Çka po ndodhë mes LVV’s dhe LDK’s – Anulohet takimi i Grupeve Punuese

Takimi i parapamë ndërmjet grupeve punuese të Lidhjes Demokratike të Kosovës dhe Lëvizjes Vetëvendosje, simbas disa burimeve mbrenda kësaj të fundit, asht anulue, raporton Ekonomia Online.

Nga Lëvizja Vetëvendosje konfirmuen anulimin e takimit, por që simbas tyne ende nuk dihet për detajet e anulimit.

Takimi ishte parapa me u mbajtë në orën 11:00.

Shperndaje në: