Demi Rose nuk i len vend imagjinatës, pozon cullak (foto)

Ajo konfirmoi ndamjen e saj nga DJ beau Chris Martinez javën e kalueme.

Dhe, Demi Rose i tregoi atij se çka ka humbë derisa pozoi topless për nji fotosesion në Redrock Canyon në Las Vegas.

Shperndaje në: