Irina Shayk vjen seksi me të kuqe (foto)

Ajo asht nji ndër modelet ma seksi.

Dhe, Irina Shayk tërheki vëmendjen e kalimtarëve derisa po ecte në rrugë për me shkue te nji restorant.

Shperndaje në: