Kështu dukeshin kandidatët për kryeministër kur ishin fëmi (foto)

Shpeshherë fotot e fminisë sjellin shumë nostalgji. Disa prej tyne duken mjaft qesharake kur të kqyren mbas shumë vjete, por të gjitha në vete përmbajnë kujtime të paharrueme.

Jemi mësue me pa foto të vjetra të kangëtarëve e aktorëve, por politikanët janë ma të rezervuem sa i përket kësaj.

Në fotot e maposhtme mundeni me i kqyrë se si dukeshin kur ishin fëmi: Kadri Veseli, Vjosa Osmani, Albin Kurti dhe Ramush Haradinaj.

Shperndaje në: