Sherri mes tri çikave të njoftuna të showbizit shqiptar, si u rrehën me njana-tjetrën në mes të rrugës (foto)

Tri çika të njoftuna, Kejvina Kthjella, Oriola Marashi dhe Einxhel Shkira, tërhekën vëmendjen e mediave jo si zakonisht për pamjen e tyne, por për lajmet e nji sherri në zonën e Liqenit të Thatë, e cila degjeneroi në sherr fizik.

Historia, siç spjegon Anabel, që kontaktoi me bukuroshen zeshkane, nisi kur Einxhel zbriti poshtë banesës së saj për me takue Kejvinën, e cila ishte e shoqnueme nga modelja Marashi.

Çikat duhej me u sqarue për diçka të cilën Eixnehl nuk e ban publike.

Por, gjendja asht randue tue përfundue në rrehje; konflikti u diktue edhe nga patrulla e policisë që ishte në kontroll rutinë.

Einxhel e pohoi vetë gjithë çka ka ndodhë, tue shtue se mosmarrëvëshjen e kishte me Kejvinën, ndërsa Oriola ka shkue për me mbështetë shoqen e saj.

Shperndaje në: