Olta Gixhari publikon momentet intime nga kreveti me nji femën (foto)

Olta Gixhari asht nji nga personazhet ma të njoftuna të ekranit. Ajo asht mjaft aktive në rrjetet sociale ku shpesh ndan me ndjekësit momente të ndryshme nga jeta e saj personale dhe jo vetëm.

Asht e pamundun që lëvizjet e saj me kalue pa shkaktue zhurmë në media, ku e njajta gja ka ndodhë së fundmi.

Aktorja njihet si nji nga çikat që nuk e njeh kompleksin dhe këtë gja e ka vërtetue shumë herë.

Së fundmi Olta ka tregue disa sekuenca të shkëputuna nga filmi ma i ri. Në videot e publikueme në Instastory Olta shfaqet në skena shumë të nxehta me nji femën.

Mund të më shihni sonte në një rol karakteri shumë interesant”, shkruen ajo krah postimit.

Shperndaje në: