Modelja e famshme “bllokon trafikun”, pozon cullak në rrugë (foto)

Ajo asht nji ndër modelet ma të kërkueme në botë për momentin.

Dhe, Demi Rose tregoi se pse asht në top list, mbasi realizoi nji set fotografik në Las Vegas.

Shperndaje në: