Dua rikthehet në Instagram me nji video provokative (video)

Kangëtarja kosovare, Dua Lipa, asht rikthye me nji video të re në Instagram.

Ajo para do dite kishte zgjedhë me i fshi të gjitha postimet në këtë rrjet social dhe tash erdhi fuqishëm me nji video e realizueme.

View this post on Instagram

Miss me?

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on

Shperndaje në: