“Bombë” përnime, e “kall” rrjetin me foto cullak (foto 18+)

Nasia Jansen asht modelja që po e dhez Instagramin me foto erotike dhe cullak 100%.

Ajo nuk priton aspak me u deshë dhe me pozue para aparatit.

Duket se fansat e saj ‘kallen’ nga fotot e saj cullak.

Shperndaje në: