Pamjet nga përleshja fizike mes Getoar Besimit dhe zyrtarit të Prokurimit në Prizren (video)

Të Mërkurën në Prizren ka ndodhë nji përleshje fizike në mes të asambleistit të PDK’s, Getoar Besimi dhe zyrtarit të Prokurimit, Nezir Rexhepi.

Kryetari i Komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka, në mbledhjen e sotme të asamblesë ka thanë se Rexhepi asht sulmue nga Besimi, njofton Klan Kosova.

Momentin e përleshjes fizike që ka ndodhur dje në rrugë, e ka sigurue Klan Kosova, të cilën mundeni me pa poshtë.

Shperndaje në: