Rrjeti po thehet nga gjoksi dhe të mbasmet e kësaj “bombe” (foto)

A asht kjo ‘lepurushja’ ma e nxehtë?

Lindsay Pelas asht nji nga modelet ma të fotografueme nga revista Playboy.

Për fansat e saj, ajo sjell disa foto që ju lajnë pa frymë.

Shperndaje në: