Shokohet Barcelona, Levante e mund për 7 minuta (video)

Barcelona sheh shtatë minuta makth dhe përmbysen nga Levante.

Katalanasit nuk kanë kalue aspak nji mbasdite të kandshme në Valencia, ku janë mposhtë 3-1 nga Levante.

Ekipi i shqiptarit, Enis Bardhi, ka ba gjithçka mirë në fraksionin e dytë të ndeshjes, ku i kanë mjaftue vetëm 7 minuta për me zhvleftësue gollin e Lionel Messit.

Shperndaje në: