Vucic jau ban ‘tag’ në Instagram Ramës dhe Zaevit: Shihemi me 9 Nandor, n’Ohër (foto)

Presidenti serb, Aleksandër Vucic, ka publikue në llogarinë e tij në Instagram nji fotografi ku shihet tue punue në tavolinën e tij dhe paralajmëron nji samit të randësishëm në Ohër me 9 Nandor.

“Vucic në këtë foto shpërfaqë numra telefonash dhe dokumente bashkë me mesazhin për nji ‘konferencë të madhe me Edi Ramën dhe Zoran Zaevin në Ohër’, shkruen B92.

Shperndaje në: