Po “shpërthen” rrjetin me format bombastike (foto)

Quhet Jojo Babie dhe ka miliona ndjekës në Intagram.

Femna dhe mashkuj që adhurojnë format e saj bombastike, Jojo po ban namin tashma në rrjetet sociale me foto provokuese.

Jojo Babie

Shperndaje në: