Zbulohen “bisedat” sekrete mes Bashës, Berishës, Ramës e gazetarëve (video)

Çmendina dhe TemA TV, kanë zbardhë “bisedat” sekrete mes grupit të PD’s dhe Bashës.

Kuptohet, biseda asht ironike, por i afrohet shumë realitetit.

Ma parë Çmendina TV ka zbardhë edhe “bisedat” e “rilindasve” dhe gazetarëve./TemA

Chati Sekret 3 – Opozita

Posted by Çmendina on E enjte, 7 Nëntor 2019

Chati Sekret 2 – Propaganda

Chati Sekret – Propaganda

Posted by Çmendina on E enjte, 31 Tetor 2019

Chati Sekret

Chati Sekret

Posted by Çmendina on E hënë, 28 Tetor 2019

Shperndaje në: